Atrakcje w Kołobrzegu

(38)

Plaża w Kołobrzegu W Kołobrzegu na plaży można wynająć kosze plażowe, leżaki i inne utensylia uprzyjemniające plażowanie. Dla dzieci jest tu dużo atrakcji - nadmiar energii mogą wyładować na dmuch... więcej »

Kąpieliska: Zachód, Centralne i Wschód

Latarnia morska w Kołobrzegu Latarnia morska - zbudowana  w 1770 roku, znajduje się przy wejściu do portu, na ujściu Parsęty do Bałtyku. Ma wysokość 26m i jest udostępniona do zwiedzania... więcej »

ul. Morska 1, Kołobrzeg

Promenada w Kołobrzegu Promenada nadmorska w Kołobrzegu - kołobrzeska promenada to ulubione miejsce spacerów mieszkańców i turystów. Wzdłuż promenady ulokowanych jest wiele pu... więcej »

bulwar Jana Szymańskiego

Molo w Kołobrzegu Molo w Kołobrzegu - długie na ponad 200m, szerokie na 9m, zbudowane w latach 70-tych XX wieku z żelbetonu. Na końcu pomostu znajduje się przystań dla małych, turystycznych statk&... więcej »

Bulwar J. Szymańskiego, Kołobrzeg

Port handlowy w Kołobrzegu Długość nabrzeża portu handlowego w Kołobrzegu to 786 metrów. Do portu handlowego mogą zawijać statki o długości do 80 m, szerokości do 12 m i zanurzeniu do 4,5 m... więcej »

ul. Portowa 41, Kołobrzeg

Port Wojenny w Kołobrzegu Kołobrzeg Port Marynarki Wojennej RP. Port wojenny znajduje się naprzeciwko latarni morskiej w Kołobrzegu. Na wysokiej, kamiennej wieży, stojącej w porcie, umieszczony zo... więcej »

ul. Wiosenna 4, Kołobrzeg

Parki w Kołobrzegu Parki w Kołobrzegu to świetna atrakcja dla rodzin z dziećmi, lecz nie tylko. To świetne miejsce również dla osób aktywnych, które nie wyobrażają sobie letni... więcej »

Rejsy wycieczkowe po Bałtyku  Statek Jantar przez cały rok prowadzi pasażerską żeglugę międzynarodową pomiędzy polskim portem Kołobrzeg i duńskim portem Nexo na wyspie Bornholm. Na statku do... więcej »

ul. Morska 7, Kołobrzeg

Piracka Przygoda  Piracka Przygoda w Kołobrzegu - Reduta Solna - to ciekawa atrakcja dla dzieci. Oferta jest bardzo bogata zawiera również takie atrakcje: pływanie łódkami &ndas... więcej »

ul. Szyprów, Kołobrzeg

Dziki Zachód w Kołobrzegu W Kołobrzegu została utworzona jedna z najbardziej popularnych atrakcji - Dziki Zachód. Jest to ciekawe miejsce nie tylko dla dzieci, ale również dla... więcej »

ul. Szczecińska 66, Kołobrzeg (Zieleniewo)

Miasto Myszy  Miasto Myszy - jest zamieszkane przez blisko 500 mysich osobników. W Mieście Myszy zobaczą Państwo jak wygląda życie tych malutkich zwierzątek, jak radzą sobie w r&o... więcej »

ul. Morska 2, Kołobrzeg

Muzeum 6D – Maszoperia Muzeum 6D – Maszoperia oferuje wyjątkowe doznania i eksponaty na wyciągnięcie ręki. Historia opowiadana przez lektora w kilku dostępnych wersjach językowych oraz... więcej »

ul. Rodziewiczówny 15, Kołobrzeg

Park Rekreacji Prugar Prugar to park oferujący wiele różnych rodzajów aktywności i gier. Park to idealne miejsce dla  dzieci, jak i dorosłych. To świetna alternatywa do spędzeni... więcej »

ul. Kasprowicza 13, Kołobrzeg

Wycieczki Summer Car Summer Car to przyjazne dla środowiska, ekologiczne pojazdy (meleksy), które zapraszają wszystkich turystów, na przejażdżki po Uzdrowisku Kołobrzeg. Elektryczny... więcej »

Port Pasażerski (obok latarni)

Muzeum Minerałów w Kołobrzegu Muzeum Minerałów znajduje się w podziemiach latarni morskiej w Kołobrzegu. Ekspozycja obejmuje kilkaset unikatowych minerałów, zebranych w r... więcej »

ul. Morska 1, Kołobrzeg

Kołobrzeg Wędkarstwo Morskie W Kołobrzegu znajduje się wiele miesjc, które są idealnymi atrakcjami dla fanów wędkarstwa. Ta dziedzina jest tutaj bardzo rozbudowana. Wszyscy, kt&oacut... więcej »

Pomniki i rzeźby w Kołobrzegu Poniżej przedstawiamy pomniki oraz rzeźby w Kołobrzegu, te najbardziej znane i najczęściej odwiedzane, nie tylko przez turystów: Pomnik Zaślubin Polski z Morz... więcej »

Kołobrzeg

Jezioro Resko Przymorskie Jezioro Resko Przymorskie to dawna zatoka morska oddzielona dziś od morza 300 -metrowej szerokości mierzeją. Przy jeziorze znajduje się przystań oraz wypożyczalnia s... więcej »

Jezioro Jamno Jezioro Jamno to dawna zatoka morska oddzielona dziś od morza mierzeją. Jezioro połączone jest z morzem Kanałem Jamneńskim. Przy jeziorze znajdują się przystanie i wypożyczalnie sprz... więcej »

Grzybowo Grzybowo to malownicza, spokojna miejscowość wypoczynkowa położona 3 km od uzdrowiska Kołobrzeg. Szeroka, czysta plaża oraz czysta i ciepła woda Bałtyku w połączeniu z lasami sosnowymi i... więcej »

Dźwirzyno Dźwirzyno to niewielkie, spokojne letnisko i uzdrowisko położone na zachodnim wybrzeżu, w gminie Kołobrzeg, 8 km na zachód od Kołobrzegu. Miłośnicy plażowania znajdą tu czyste, sz... więcej »

Ustronie Morskie Ustronie Morskie jest położone na Pomorzu Zachodnim, jest znaną i lubianą miejscowością wypoczynkową polskiego wybrzeża. Piaszczysta, czysta plaża zachęcająca do kąpieli mors... więcej »

Mrzeżyno Mrzeżyno to nieduże, spokojne letnisko położone na zachodnim wybrzeżu, w gminie Trzebiatów, 15 km na zachód od Kołobrzegu. Miłośnicy plażowania znajdą tu czyste, zadbane, sz... więcej »

Gąski Gąski są niewielką wsią letniskową w gminie Mielno, w powiecie Koszalin. We wsi żyje blisko 400 mieszkańców. W Gąskach znajdują się dwa ciekawe, zabytkowe kompleksy. Pierwszy to... więcej »

Sarbinowo Sarbinowo to niewielkie, spokojne letnisko położone na zachodnim wybrzeżu, w gminie Mielno. Znajduje się ono w odległości ok. 2km od miejscowości Chłopy. To niewielka miejscowość, o... więcej »

Chłopy Chłopy są małą, nadbałtycką wsią, usytuowaną na wschód od Ustronia Morskiego, pomiędzy Sarbinowem a Mielnem. Chłopy, jako całą miejscowość, wpisano do rejestru zabytków ze wzg... więcej »

Niechorze Niechorze - nadmorska miejscowość składająca się z dwóch części: zachodniej, starszej, położonej przy klifowym brzegu oraz nowszej, na obszarach bardziej równinnych i przyl... więcej »

Rewal Rewal to jeden z najbardziej znanych kurortów nadmorskich naszego kraju. Leży w południowo zachodniej Polsce, na Wybrzeżu Trzebiatowskim. Rewal corocznie przyciąga wielu turystó... więcej »

Trzebiatów Trzebiatów to największe w tym regionie miasteczko, liczące ponad 10tys. mieszkańców, stanowiące siedzibę gminy. W linii prostej, oddalone od morza o 8km. Pierwsza... więcej »

Rogowo Rogowo leży na Wybrzeżu Trzebiatowskim, na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim i jeziorem Resko Przymorskie. Przez Rogowo prowadzi droga powiatowa z Mrzeżyna do Dźwirzyna. Rogowo w sezon... więcej »

Sianożęty Niegdyś Sianożęty były niewielką rybacką wioską, jednak w miarę jak miejscowość Ustronie Morskie zaczęło się rozrastać, granica pomiędzy miasteczkami powoli ulegała zatarciu. Miejsc... więcej »

Mielno i Unieście Mielno to barwne, gwarne letnisko, popularne wśród młodych turystów. Wraz z zapadnięciem nocy, wakacyjne Mielno nie usypia - rozbrzmiewają dyskoteki, otwierają... więcej »

Pogorzelica Pogorzelica - to uzdrowiskowa miejscowość należąca do gm. Rewal, położona nad zachodnim brzegiem jeziora Liwia Łuża. Wspaniały leczniczy klimat, lasy sosnowo-świerkowe, szeroka piaszcz... więcej »

Koszalin Koszalin leży w województwie zachodniopomorskim i jest drugim ośrodkiem miejskim na Pomorzu Zachodnim. Znajduje się na Pobrzeżu Koszalińskim, w dorzeczu rzeki Dzierżęcinki, nad jez... więcej »

Historia Kołobrzeg Kołobrzeg jest miastem o ponad tysiącletniej historii, jednak trzeba pamiętać, że jego położenie ulegało zmianie, i pierwotna osada uważana za średniowiecznego przodka (VIII/IX... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00