Grzybowo

Grzybowo

Grzybowo to malownicza, spokojna miejscowość wypoczynkowa położona 3 km od uzdrowiska Kołobrzeg. Szeroka, czysta plaża oraz czysta i ciepła woda Bałtyku w połączeniu z lasami sosnowymi i ścieżkami spacerowymi stwarza idealne warunki do wypoczynku. Bliskość Kołobrzegu - starego portowego miasta będącego jednocześnie uzdrowiskiem - z wieloma jego atrakcjami i zabytkami jest niewątpliwie atutem spokojnego i cichego Grzybowa.

Co ciekawego można zobaczyć w Grzybowie?

PLAŻA

Plaża w Grzybowie to świetna atrakcja dla wszystkich, którzy lubią relaks w otoczeniu przyrody. Plaża w Grzybowie jest czysta i szeroka. Jej piasek jest drobny i jasny. Bardzo szybko się nagrzewa, latem przyjenie ogrzewa stopy wczasowiczów. 

JEZIORO RYSKO PRZYMORSKIE 

Jezioro Rysko Przymorskie to dawna zatoka morska. Na ten moment oddzielona jest od morza 300 mterową mierzeją. Rysko Przymorskie to płytkie jezioro. Głebokość maksymalną jaką osiąga jest 2,5 metra. Dojechać do tego miejsca można łatwo - dzieli je od Grzybowa zaledwie 7 kilometrów drogi. 

NADMORSKI SZLAK ROWEROWY WOKÓŁ BAŁTYKU R-10

Szlak rowerowy R-10 to szlak, który wiedzie przez takie miejsca jak: Gdańsk, Rygę, Tallin, Helsinki, Malmo i Kopenhagę. Długość szkau wynosi ponad 7,9 tyś. km. Szlak został utworzony wokół Morza Bałtyckiego. To projekt EuroVelo (EV10). 

Ostatnia aktualizacja - luty 2020 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.kolobrzeg.info.pl nie odpowiada.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00