Opis

 Neptun  400 m do morza   w Kołobrzegu przy ul Plażowej 2  serdecznie zaprasza na wypoczynek w przepięknej i zacisznej okolicy. Nasz ośrodek zlokalizowany jest w zachodniej części Uzdrowiska Kołobrzeg, w bliskim sąsiedztwie Parku Nadmorskiego na terenach chronionych Natura 2000. Takie położenie gwarantuje Państwu czyste powietrze, malownicze widoki oraz bezpośrednie obcowanie z naturą. Ulica Plażowa wraz z szerokimi chodnikami i ścieżkami rowerowymi, jest integralną częścią większej całości składającej się na szlak rowerowy R10.  W pobliżu wypożyczalnia rowerów . 

www.neptun-kolobrzeg.pl

dwneptun@gmail.com

 

Rezerwacja telefoniczna    730 305 503  lub  503 716 783 

Wyposażenie

Nasze pokoje są przestronne i wygodne. Powierzchnia każdego to minimum 20m², wszystkie posiadają własną łazienkę oraz duży balkon lub taras.
W pokojach znajdują się:
- przestronne szafy,
- wygodne łóżka z materacami,
- szafki nocne,
- duże biurka i krzesła.

Na wyposażeniu pokoi znajduje się również lodówka, czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia i sztućce.

Na parterze zlokalizowany jest pokój przeznaczony dla osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach, z przystosowaną dla nich łazienką. Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość usług, przyjazną atmosferę, spokój i piękno przyrody.

Na parterze znajduje się również restauracja. Została ona zaprojektowana w przyjazny dla osób niepełnosprawnych ruchowo sposób. Posiłki można spożywać również na tarasie przy restauracji.

Cennik

Nocleg ze śniadaniem    od  120 zł   do  200 zł   od osoby za dobę w zależności od terminu .

Opłata klimatyczna 4,80 zł  od osoby za dobę.

Wyślij zapytanie

NEPTUN 400 m do morza

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego USŁUGI HOTELARSKIE WIOLETTA CIEŚLAK, park im. Jedności Narodowej 59g , 78-100, Kołobrzeg, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.neptun-kolobrzeg...
NEPTUN 400 m do morza

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów ?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu kolobrzeg.info.pl

+48 730 305 503 +48 503 716 783
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00