Atrakcje Turystyczne

Latarnia morska

Latarnia morska w Kołobrzegu położona jest przy wejściu do portu, przy ujściu Parsęty do Bałtyku. Ma wysokość 26 metrów i jest udostępniona do zwiedzania. W podziemiach latarni morskiej znajduje się Muzeum Minerałów. więcej »

ul. Morska 1, Kołobrzeg

Oceanarium w Kołobrzegu

Oceanarium w Kołobrzegu - to jedna z atrakcji dla dzieci, choć i dorośli nie będą się nudzić. W kołobrzeskim oceanarium podziwiać można najróżniejsze ryby, w wielu kolorach i rozmiarach. więcej »

Aleja I Armii WP 6c, Kołobrzeg

Piracka Przygoda

Piracka Przygoda w kołobrzeskiej Reducie Solnej to ciekawa atrakcja dla dzieci. Organizatorzy zapewniają bogata ofertę atrakcji dla dzieci. więcej »

ul. Szyprów, Kołobrzeg

Miasto Myszy

Miasto Myszy to atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, której głównym zadaniem jest przedstawienie myszy jako inteligentnych i zwinnych domowych zwierzątek. Można poznać ich zwyczaje, podpatrzeć jak pokonują przeszkody oraz zobaczyć różne gatunki z całego świata. więcej »

ul. Morska 2, Kołobrzeg

Muzeum 6D - Maszoperia

Co to jest maszoperia, szyper lub checza? Nie wiecie? To koniecznie odwiedźcie to muzeum. Tam poznacie odpowiedzi na to pytanie oraz wyruszycie w niezwykła podróż do świata morskich opowieści. więcej »

ul. Rodziewiczówny 15, Kołobrzeg

Park Rekreacji Prugar

Park Prugar to idealne miejsce na aktywne spędzanie wolnego czasu podczas wakacji wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi. Zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą tam dla siebie najlepszą rozrywkę. więcej »

ul. Kasprowicza 13, Kołobrzeg

Muzeum Minerałów

Muzeum Minerałów w Kołobrzegu ma swoją siedzibę w podziemiach latarni morskiej w Kołobrzegu. więcej »

ul. Morska 1, Kołobrzeg

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu

Pod koniec II Wojny Światowej o Kołobrzeg toczono krwawy bój. W wyniku walk zniszczeniu uległo niemal całe miasto. Muzeum to jedna z bardziej znanych atrakcji Kołobrzegu. więcej »

ul. ppor. Emilii Gierczak 5, Kołobrzeg

Dźwirzyno

Dźwirzyno to niewielkie, spokojne letnisko i uzdrowisko położone na zachodnim wybrzeżu, w gminie Kołobrzeg, 8 km na zachód od Kołobrzegu. więcej »

Ustronie Morskie

Ustronie Morskie, położone na Pomorzu Zachodnim, jest znaną i lubianą miejscowością wypoczynkową polskiego wybrzeża. więcej »