Szpital Uzdrowiskowy MEWA II

  • Dodaj do notesu
  • ul. Ks. Piotra Ściegiennego 4, Kołobrzeg
  • 94 ...
    94 ...
  • Pokaż więcej
  • Zapytaj o dostępność
Mewa II to kameralny obiekt mogący zakwaterować w 1, 2 i 3 osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym 45 osób. W obiekcie znajduje się sala telewizyjna, natomiast jadalnia w Pawilonie Mewa I i baza zabiegowa 50 m od obiektu. Pokoje wyposażone są w TV, radio i czajnik. Trzy kroki do parku nadmorskiego wypełnionego wspaniałymi okazami roślin i drzew! A tuż zaraz... plaża! Spacer na zabiegi poprawi Państwa kondycję, a posiłki serwowane w pawilonie wzbudzą, mamy nadzieję, zachwyt. Cechą łączącą jest kameralność obiektów i niezaprzeczalnie rodzinna atmosfera oraz fantastyczne wyniki leczenia.

Opis pokoi

Mewa II to kameralny obiekt mogący zakwaterować w 1, 2 i 3 osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym 45 osób. W obiekcie znajduje się sala telewizyjna, natomiast jadalnia w Pawilonie Mewa I i baza zabiegowa 50 m od obiektu. Pokoje wyposażone są w TV, radio i czajnik.
x

Szpital Uzdrowiskowy MEWA II

ul. Ks. Piotra Ściegiennego 4, Kołobrzeg

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do właściciela obiektu. Odpowiedź zazwyczaj udzielana jest tego samego dnia.

Wyświetleń: dzisiaj: 2 / w tym miesiącu: 94 / wszystkich: 10821 od 03.10.2012. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 1316 od 2015-05-20 .

Wizyt: 602 395, Dziś: 213, Osób online: 2

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem