Szpital Uzdrowiskowy MEWA I

  • Dodaj do notesu
  • ul. Ks. Piotra Ściegiennego 5, Kołobrzeg
  • 94 ...
    94 ...
  • Pokaż więcej
  • Zapytaj o dostępność
Mewa I składa się z dwóch pawilonów A i B połączonych jadalnią. Do dyspozycji gości oddajemy komfortowo wyposażone pokoje 1, 2 osobowe oraz pokoje typu studio. Część pokoi dostosowana jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych. W pokojach jest TV, radio, lodówka i czajnik. Trzy kroki do parku nadmorskiego wypełnionego wspaniałymi okazami roślin i drzew! A tuż zaraz... plaża! Spacer na zabiegi poprawi Państwa kondycję, a posiłki serwowane w pawilonie wzbudzą, mamy nadzieję, zachwyt. Cechą łączącą jest kameralność obiektów i niezaprzeczalnie rodzinna atmosfera oraz fantastyczne wyniki leczenia.

Opis pokoi

Do dyspozycji gości oddajemy komfortowo wyposażone pokoje 1, 2 osobowe oraz pokoje typu studio. Część pokoi dostosowana jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych. W pokojach jest TV, radio, lodówka i czajnik.
x

Szpital Uzdrowiskowy MEWA I

ul. Ks. Piotra Ściegiennego 5, Kołobrzeg

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do właściciela obiektu. Odpowiedź zazwyczaj udzielana jest tego samego dnia.

Wyświetleń: dzisiaj: 3 / w tym miesiącu: 94 / wszystkich: 9995 od 03.10.2012. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 1020 od 2015-05-20 .

Wizyt: 602 396, Dziś: 214, Osób online: 3

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem