Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy Olymp Spa

  • Dodaj do notesu
  • ul. Kościuszki 5, 78-100 Kołobrzeg Do plaży 350m
  • 94 ...
    94 ...
  • Pokaż więcej
  • Zapytaj o dostępność

Olymp SPA oferuje 65 pokoje: apartamenty 1- pokojowe, 2- pokojowe oraz 3- pokojowe. Na terenie całego obiektu jest bezpłatne WiFi. Na terenie obiektu znajduje się kompleks odnowy biologicznej i fizjoterapii KINESIS, gdzie główną formą rehabilitacji jest gimnastyka indywidualna oraz gimnastyka w basenie. Oferta jest skierowana do osób z problemami narządów ruchu w każdym wieku i bez względu na przyczyny. Leczymy zarówno zmiany zwyrodnieniowe, które pojawiają się z wiekiem oraz urazy spowodowane np. kontuzjami. Zabiegi mają na celu zmniejszenie i likwidację stanów zapalnych, objawów bólowych oraz regenerację biologiczną tkanek. Olymp SPA oferuje swoim gościom do dyspozycji: taras widokowy na IV piętrze, basen, kompleks saun (2 suche, 1 parowa), 3 wanny jacuzzi, kawiarnię.

Opis pokoi

Olymp SPA oferuje swoim gościom następujące typy apartamentów o powierzchni od 20 m2 (jednoosobowe lub 2-osobowe na 4 pietrze) do ok. 60 m2 (apartamenty 2 i 3 pokojowe): Apartamenty 1-pokojowe: salon z aneksem kuchennym (wyposażony w kuchenkę elektryczną, czajnik bezprzewodowy, sztućce i zastawę stołową) dwa pojedyncze łóżka, ława, 2 fotele, w niektórych rozkładana wersalka lodówka łazienka z kabina natryskową TV-Sat Internet Wi-Fi bezpłatnie balkon leżaki do dyspozycji gości Apartamenty 2-pokojowe: salon z aneksem kuchennym (wyposażony w kuchenkę elektryczną, czajnik bezprzewodowy, sztućce i zastawę stołową) sypialnia (2 pojedyncze łóżka) lodówka w salonie ława, 2 fotele, rozkładana wersalka, łazienka z kabina natryskową TV-Sat Internet Wi-Fi bezpłatnie balkon leżaki do dyspozycji gości Apartamenty 3-pokojowe: salon z aneksem kuchennym (wyposażony w kuchenkę elektryczną, czajnik bezprzewodowy, sztućce i zastawę stołową) lodówka dwie sypialnie p.505 – w jednej sypialni dwa pojedyncze łóżka w drugiej wersalka p.319 – jednej sypialni dwa pojedyńcze łożka, w drugiej wersalka łazienka z kabina natryskową TV-Sat Internet Wi-Fi bezpłatnie balkon leżaki do dyspozycji gości Pokoje 1 i 2-osobowych (poddasze/skosy/ - IV pietro): - sypialnia - niektóre posiadają salon - niektóre posiadają balkon i aneks kuchenny - łazienka z kabiną natryskową - lodówka - TV-Sat - Internet Wi-Fi bezpłatnie - leżaki do dyspozycji gości

x

Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy Olymp Spa

ul. Kościuszki 5, 78-100 Kołobrzeg

Do plaży 350m

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Sprawdź dostępność noclegów

Dostępność i ceny noclegów
Wyświetleń: dzisiaj: 11 / w tym miesiącu: 159 / wszystkich: 15463 od 21.09.2012. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 2995 od 2015-05-20 .

Wizyt: 602 395, Dziś: 213, Osób online: 5

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem