Polecane obiekty

Atrakcje Kołobrzeg - Dla aktywnych

Plaża »

Plaża w Kołobrzegu. Plaża to zawsze największa atrakcja nadmorskich miejscowości. W Kołobrzegu na plaży można wynająć kosze plażowe, leżaki, a na dzieci czeka wiele atrakcji - nadmiar energii mogą wyładować na dmuchanych zabawkach: trampolinach, zjeżdżalniach. W sezonie letnim na plaży w Kołobrzegu wyznaczane są trzy kąpieliska: Kąpielisko Zachód, Kąpielisko Centralne i Kąpielisko Wschód przy osiedlu Kołobrzeg Podczele. więcej »

  • Kąpieliska: Zachód, Centralne i Wschód

Promenada w Kołobrzegu »

Promenada nadmorska w Kołobrzegu to ulubione miejsce spacerów tak mieszkańców, jak i turystów. Wzdłuż promenady ulokowanych jest wiele punktów gastronomicznych, sklepików z pamiątkami. więcej »

  • bulwar Jana Szymańskiego

Nabrzeże pasażerskie w Kołobrzegu »

Nabrzeże pasażerskie w Kołobrzegu - to stąd można wypłynąć w krótki rejs po Bałtyku a nawet do duńskiego portu Nexo na wyspie Bornholm. Kolejna atrakcja turystyczna Kołobrzegu związana z portem to morskie wyprawy wędkarskie. więcej »

  • okolice latarni morskiej

Park Rekreacji Prugar »

Park Prugar to idealne miejsce na aktywne spędzanie wolnego czasu podczas wakacji wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi. Zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą tam dla siebie najlepszą rozrywkę. więcej »

  • Kasprowicza 13, Kołobrzeg
  • 603 911 929

Wędkarstwo morskie »

Kołobrzeg to duży ośrodek rybacki. Bez problemu znajdziemy tu ofertę dla wędkarzy morskich - do wyboru mamy wiele różnych jednostek pływających. więcej »

Pomniki i rzeźby w Kołobrzegu »

Spacerując po Kołobrzegu warto tak opracować sobie trasę, aby po drodze odwiedzić chociaż część z tak licznych w tym mieście pomników i rzeźb. więcej »

  • Kołobrzeg

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Grzybowo »

Grzybowo to malownicza, spokojna miejscowość wypoczynkowa położona 3 km od uzdrowiska Kołobrzeg. więcej »

Dźwirzyno »

Dźwirzyno to niewielkie, spokojne letnisko i uzdrowisko położone na zachodnim wybrzeżu, w gminie Kołobrzeg, 8 km na zachód od Kołobrzegu. więcej »

Mrzeżyno »

Mrzeżyński port przy ujściu rzeki Regi jest niewątpliwą atrakcją turystyczną i częstym celem letnich spacerów. więcej »

Rewal »

Na stromym brzegu klifowym wzdłuż plaży znajduje się cienista promenada, skąd roztacza się przepiękny widok na morze i plażę. więcej »

Jezioro Resko Przymorskie »

Obszar wokół jeziora pełen jest unikatowych gatunków roślin i zwierząt, co czyni go miejscem wyjątkowym, polecanym fascynatom przyrody. więcej »

Mielno i Unieście »

W niedalekiej odległości od Kołobrzegu leżą Mielno i Unieście, które są oficjalnie odrębnymi miejscowościami, ale na skutek rozwoju turystyki połączyły się w jedno letnisko. więcej »

Wizyt: 682 242, Dziś: 63, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem