Polecane obiekty

Atrakcje Kołobrzeg - Atrakcje Przyrodnicze

Parki w Kołobrzegu »

Kołobrzeg to miasto uzdrowiskowe, nie dziwi zatem duża ilość obszarów parkowych w mieście. Najważniejsze parki w Kołobrzegu to: Park im. S. Żeromskiego, rozciągający się wzdłuż wybrzeża, Park im. A. Fredry, Park im. H. Dąbrowskiego czy Park im. Jedności Narodowej w zachodniej części miasta. więcej »

Miasto Myszy »

Miasto Myszy to atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, której głównym zadaniem jest przedstawienie myszy jako inteligentnych i zwinnych domowych zwierzątek. Można poznać ich zwyczaje, podpatrzeć jak radzą sobie z pokonywaniem przeszkód oraz zobaczyć różne gatunki z całego świata. więcej »

  • Morska 2, Kołobrzeg
  • 575 657 195

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Kołobrzeg Podczele »

Kołobrzeg Podczele to głównie zabudowa pokoszarowa oraz posowieckie blokowiska z wielkiej płyty. Spotkamy tu również pozostałości zabudowy lotniczej - drogi kołowania, hangary, schrony. więcej »

Sianożęty »

Tuż obok Sianożęt znajduje się miejscowość Bagicz, a w niej lotnisko, które kiedyś służyło Luftwaffe, potem stacjonującym tu Rosjanom, a obecnie przystosowane jest do ruchu turystycznego. więcej »

Jezioro Jamno »

Jezioro Jamno to dawna zatoka morska oddzielona dziś od morza mierzeją. Jezioro połączone jest z morzem Kanałem Jamneńskim. więcej »

Wizyt: 682 247, Dziś: 68, Osób online: 4

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem